Biz Kimiz?

Hakkımızda

2015 yılında farklı şirketlerde ortak olarak değişik deneyim yıllarına sahip şehir plancıları tarafından mevcut bilgi birikimlerini bir noktada toparlamak ve ilerleyen süreçte uzmanlık alanlarına göre sektöründe marka olmak adına kurulan Marka Şehircilik Mimarlık İnşaat Anonim Şirketinin Kurucu ortaklarının 15 yılı aşan sektörel tecrübesi ile Konya merkezli olarak hizmet vermektedir. Firma bünyesinde ortak ve çalışan olarak değişik deneyim yıllarına sahip şehir plancısı bulunmakta olup bunun yanı sıra mimarlık, çevre mühendisliği ve enerji verimliliği gibi mesleklerden uzmanlar yer almaktadır. Bunun dışında yapılacak projenin niteliği ve gerektirdiği uzmanlık dalına göre, danışmanlık veya hizmet alımı türünde gerek üniversitelerden, gerekse özel sektörden destek alınmaktadır.

MARKA ŞEHİRCİLİK MİMARLIK İNŞAAT ANONİM  ŞİRKETİ; Planlama sürecinin bütün aşamalarında gerektiğinde ilgili tüm kamu ve özel sektör uzman kuruluşları ile işbirliği yaparak komple müşavirlik hizmetleri vermektedir.Yapılan projeler tamamen bilgisayar ortamında, CAD tabanlı çizim programları ve gerektiğinde GIS kullanılarak hazırlanmaktadır.

Misyonumuz

MARKA olmayı hedefleyen kuruluşumuz; mesleki ahlak ve prensiblerinden ödün vermeden, gelişim dinamiklerine ayak uydurarak, etkin planlama ve ekip çalışması ile sektöründe hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Şehir planlama ve Mimarlık faaliyetleri doğrultusunda kaliteli hizmetler sunarak sektörün MARKA'sı olmak

Ekibimiz

Münir GÜNAY
Münir GÜNAYŞehir Plancısımunir@markasehircilik.com.tr
Osman ÖRS
Osman ÖRSŞehir Plancısıosman@markasehircilik.com.tr
Nihan ALTUN
Nihan ALTUNŞehir Plancısınihan@markasehircilik.com.tr
Filiz İSMAİLOĞLU
Filiz İSMAİLOĞLUŞehir Plancısı
Tugba ÖZCAN GÜNAY
Tugba ÖZCAN GÜNAYMimartuba@markasehircilik.com.tr
Gökhan AF
Gökhan AFMimar
Şerife Nur TOPBAŞ
Şerife Nur TOPBAŞŞehir Plancısı
Enes KEÇECİ
Enes KEÇECİŞehir Plancısı
Asuman İNGİT
Asuman İNGİTŞehir Plancısı

Adres

Yaka mah. Yaka cad. No:189 Meram/Konya

İletişim

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: (0332) 353 4389

Fax: (0332) 353 4389